Kolekce pro rok 2024

LE PAPILLON BY MODECA

LE PAPILLON BY MODECA

Již více než 75 let se snažíme, aby nevěsty vypadaly v jejich velký den co nejlépe. Před 75 lety začala Modeca v Nizozemsku jako malý obchod, který prodával krajky, knoflíky a další drobné drobnosti.

Po nějaké době Modeca úspěšně začala navrhovat ručně vyráběné svatební návrhy. Od té chvíle obchod vzkvétal a Modeca od té doby oživila svatební odvětví! Centrála Modeca se stále nachází v Nizozemsku.

Jsme hrdí na naše holandské dědictví a předvádíme naše svatební kolekce Dutch Design!

Svatební šaty

Pro rok 2022 jsme pro Vás připravili novou kolekci svatebních šatů Agnes Bridal Dream. Šaty jsou romantického vzhledu a vyznačují se klasickou elegancí a exklusivitou. Jsou vyšity ručně zdobenou výšivkou z perel a korálků. Látky jsou dovezeny z Francie, Itálie a Japonska a vytvářejí krásu a jedinečnost dnešní moderní nevěsty. Firma AGNES BRIDAL DREAM byla založena roku 1990. Materiály se střídají od klasického saténu po lehkou organzu. Nechybí také oblíbené široké mnohavrstvé tylové sukně. Šaty nabízíme v bílé barvě ale i v barvě ivory.

Modely šatů Agnes Bridal Dream lze objednat úplně nové přímo na Vaši míru, takže budou jen Vaše a dokonale Vám padnou.

Novinkou je kolekce Agnes Plus Size, která je vytvořená pro plnější nevěsty a najdete ji v sekci Collection THE LOVELY.

Vydejte se s námi na kouzelnou cestu do krajiny nádherných svatebních šatů AGNES.

Obuv

Z hygienických důvodů obuv nezapůjčujeme, ale pouze prodáváme.

Bižuterie

V naší nabídce naleznete bižuterii značky MARKO - BIJOU, jejichž posláním je přiblížit tradiční českou bižuterii pro zákazníky z celé České republiky i Slovenska.